X
Ve en iyi kullanıcı deneyimini yaşayın
İndir

Sıkça Sorulan Sorular

goeksper.com, güvenli, kolay ve hızlı araç sorguları yapabileceğiniz ve ekspertiz randevusu alabileceğiniz sistemidir.

goeksper.com platformunu, geçerli bir e-posta adresi ve herhangi bir bankadan hesabı veya kredi kartı olan ikinci el otomobil alım-satım yetki belgesine sahip tüm işletmeler üye olarak kullanabilir.

goeksper.com kurumsal bilgiyi son derece değerli bir varlık olarak görür; bu nedenle bilgi ve bilginin üzerinde tutulduğu destek iş sistemleri, kurum içinde tanımlanmış iş süreçleri açısından kritik önem taşır ve uygun şekilde korunmasının gerekliliğini kabul eder. Bilgi Güvenliği ve Bilgi Güvenliği Politikasının amacı, yasal düzenlemeleri de göz önünde bulundurarak, bilgilerin ve tüm destek iş sistemlerinin, süreçlerinin ve uygulamalarının gizliliğini, bütünlüğünü ve erişilebilirliğini korumak, sürdürmek ve yönetmektir. Bunu yaparken, tüm bilgi varlıkları üzerindeki mevcut ve potansiyel risklerin analizini yaparak uygun biçimde bertaraf edilir veya sınırlandırılır. goeskper.com bilgilerine erişim ihtiyacı olan üçüncü şahıs hizmet sağlayıcıları ve bunlara bağlı destek personeli gibi tüm kişiler, Bilgi Güvenliği politika ve prosedürlerine bağlı kalırlar. goeskper.com yöneticileri bu firmalarla yapmış olduğu anlaşmalarla firmaların Bilgi Güvenliği politika ve prosedürlerine uymalarını temin ederler. Bu politika ile birlikte, bilginin yetkisiz ve izinsiz erişime karşı korunması, gizliliğinin ve bütünlüğünün sağlanması, yetkisiz kişilere kasten verilmemesi ve ihtiyaç duyulduğunda yetkili kullanıcılar tarafından erişilmesi sağlanır. Bu kapsamda tüm çalışanlara Bilgi Güvenliği konusunda eğitim verilmesi, tüm Bilgi Güvenliği açıklarının ve şüphe duyulan zayıf noktaların sorumlu kişilere raporlanması garanti altına alınır.

Satış Sözleşmesi, 6502 sayılı "Tüketicinin korunması hakkındaki kanun" gereğince müşteri haklarını tanımlamak ve korumak amacıyla hazırlanmıştır. İlgili kanun gereği internet üzerinden alışveriş yapan müşterilerin bu sözleşmeyi elektronik ortamda onaylaması gerekmektedir. İlgili kanun gereği Satış Sözleşmesi onaylanmadan bakiye yüklemesi yapılamamaktadır.

goeskper.com'da bakiye yüklemek için için "IBAN Bilgilerimiz" sayfasında yer alan banka hesaplarımıza ödeme bildirimi yapmak koşulu ile Havale/EFT yapmanız veya Visa ve Mastercard logolu bir kredi kartınızın olması gerekmektedir. Yurtdışı kredi kartları veya farklı bir ödeme aracı ile goeskper.com üzerinden ödeme yapılamamaktadır.

Bakiye yükledikten sonra kullanılmamış olmak koşuluyla satın aldığınız bakiyenizi 14 gün içerisinde iptal edilebilirsiniz. İptal işlemi için destek@goeskper.com mail adresine konu ile alakalı iletişime geçtiğiniz taktirde iptal talebiniz işleme alınacaktır.

Satın aldığınız bakiye tutarı 5 iş günü içerisinde iade edilmektedir fakat ödeme kredi kartı ile yapıldıysa iadenin ekstrenize yansıması bankanıza bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Sanal Alışverişin Güvencesi 3D SECURE goeskper.com'da! 3D Secure Nedir? Internet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş bir sistemdir. Visa ve MasterCard'ın geliştirdiği bu "güvenli sanal alışveriş" çözümleri ile hem kart sahipleri hem de üye işyerleri sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmıştır. Verified by Visa ve MasterCard SecureCode logoları bulunan sanal işyerlerinden yapılan online alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır. 3D Secure Neden Güvenlidir? 3D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Yetkisiz kişilerin kartlarını internet ortamında kullanması engellenmektedir. 3D Secure Nasıl İşler? Kart sahibi, kartını internet bankacılığı kanalıyla bankasına kaydettirir. Kartına bağlı bir şifre ve bir güvenlik soru - cevabı tanımlar. Kart sahibi, sisteme uyumlu sanal işyerinde alışverişini yapar ve ödeme bölümüne geçer. Kart sahibinin karşısına, bankası tarafından, işlem şifresini soran bir pop-up ekran açılır. Kart sahibi şifresini girerek işleme devam eder. Şifre, banka tarafından doğrulanınca işlem tamamlanır.

Hayır, goeskper.com kredi kartı bilgilerinizi hiçbir şekilde saklamamaktadır.

0212 909 8919 numaralı telefonu arayabilir, destek@goeskper.com adresi ile iletişime geçebilir ya da Sağ Alt köşede yer alan Canlı Destek ile yazışabilirsiniz.

Diğer sorularınız için 0212 909 8919 numaralı telefonu arayabilir, destek@goeskper.com adresi ile iletişime geçebilir ya da Sağ Alt köşede yer alan Canlı Destek ile yazışabilirsiniz.

goeskper.com'a hemen üye olmak için sayfanın en üst sağında yer alan "Kayıt Ol" bağlantısına tıklaması gerekmektedir.

Sözleşmeye sayfanın en altında yer alan "Üyelik Sözleşmesi" bağlantısından ulaşabilirsiniz.

"Şifremi unuttum" linkiyle sisteme kayıtlı e-posta adresinize veya kayıtlı cep telefonu numaranıza şifrenizi isteyebilirsiniz. Yeni şifreniz en kısa sürede e-posta adresinize veya cep telefonu numaranıza gönderilecektir.

Hayır, goeskper.com'a üye olmak ücretsizdir.

Üyeliğinizi iptal etmek için 0212 909 8919 numaralı telefonu arayabilir veya destek@goeskper.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Kayıtlı e-posta adresinizi unuttuysanız yeni bir e-posta adresiyle sistemde yeni bir üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Bunun için bu sayfada yer alan "Nasıl üye olabilirim?" maddesine bakınız.

goeskper.com'da kişisel bilgileriniz hem online hem de offline durumundayken koruma altındadır. Üyelik ve satınalma işlemleri yapılırken verilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır. Müşteri bilgileriniz üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir, uluslarası bir standarttır. İşlemler sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan biri tarayıcınızın en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Örneğin Internet Explorer programında bu sarı renkli bir kilittir. Buna ek olarak içinde olduğunuz sayfanın adresinin başındaki http:// , https:// olarak değişir. Bu güvenli alanda olduğunuzu ifade eder. İşlemlerinizle ilgili bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez; sadece bankanıza iletilir.

services right

Eğer aradığınız sorunun cevabını bulamazsanız, lütfen aşağıdaki iletişim yöntemlerinden birini kullanarak yardım alabilirsiniz

1.Yardım hattımızı arayabilirsiniz

0 (212) 909 8919 nolu telefon numaramızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

2. Email adresimize mail atabilirsiniz

destek@goeksper.com email adresimize bir mail göndererek sorununuzu iletebilirsiniz

3.İletişim formunu kullanarak bize ulaşabilirsiniz

İletişim formunu doldurun.